HRANICE VE FIRMĚ – trvalý úspěch bez nich nenajdete

Pomáhám firmám objevit hranice jako nástroj k většímu posílení firmy. Čím jasnější jsou hranice uvnitř firmy a v rámci týmu či kompetencí, tím jasnější jsou i navenek pro klienty a spolupracovníky.

STABILITA - OPŘÍT SE O SEBE JE VÍTĚZSTVÍ

Text má za cíl představit téma, respektive náš pohled a pojetí. Vidíme to jednoduše: Co si sám neuznáš, to nemáš k dispozici, tj. nemůžeš s tím počítat, opřít se o to v době krize a použití takového nástroje je jen náhodné. Tudíž se o to neopřeš. Buddhisté pro to mají krásné přirovnání, že „je to jako plavat uprostřed jezera a křičet žízní“.

STABILITA – BUDUJ UKOTVENÍ V SOBĚ

Mohlo by tě zajímat, o co se opíráš, když je ti fakt mizerně? Kde leží tvé zdroje? Jsou autonomní = máš je v sobě, nebo máš své dodavatele? Jak často a s kým mluvíš o tom, na co jsi hrdý? Umíš se jednoznačně chválit, nebo nikdy nejsi dost? Připádáš si nestabilní, neudržíš svůj názor a snadno následuješ druhé?

NE/ZÁVISLOST VE VZTAHU (Praha)

Jeden z hlavních kořenů rozpadu či nespokojenosti ve vztazích je závislost. Bere nám vnitřní sílu, autenticitu, spokojenost ze sebe i ze vztahu. Uvrhá nás do hraní nesčetných her a manipulací. Pojďme to společně změnit. Pomůžeme ti žít i být více svobodně a mít z toho dobrý pocit.

Hranice pro život - naplnění bez nich nenajdeš

Neumíš se zdravě a klidně vymezit? Nechceš se neustále ztrácet a ustupovat v životě / ve vztahu? Bereš ohledy na ně a nikoli na sebe? Nedokážeš jasně říct, co chceš a jak? JAK TO ZMĚNIT?

Proč si vybrat Vladimíra?

Vítejte na mém webu, kdy byste v ideálním případě měli nalézt odpovědi na otázky: Kdo jsem a co nesu / nabízím? Jakkoliv se tyto otázky mohou zdát jako jednoduché, tak pokud je pojmete opravdu vážně a do hloubky, tak je to velká výzva.

Síla muže a realita

Vladimír ma zaujal tým, že pracuje a venuje sa najmä svetu mužov. Pozná ich slabosti. Ja hľadám v mužoch silu a dominanciu, on odkrýva ich skrytú tvár a pomáha im nájsť sa. Rovnako nežnú, citlivú, zraniteľnú a často nevítanú…Neustále sa snaži zdokonalovať v precítení duše a každému úspechu sa teší. Sám zažil dosť bolesti, takže súcit mu je veľmi blízky. Nie ľútosť, súcit!

RODINNÉ KONSTELACE – VNITŘNÍ VZTAHY

Víkendový prožitkový seminář rodinných konstelací. • Jste stále v kruhu svých opakujících se životních situací? • Objevuje se Vám stejný model v životě či vztahu a nejde Vám ho změnit? • Už jste dospěli do stavu, kdy nechcete měnit okolí, ale sebe?

Mužský večer: Máma - žena, která ti dala život

Setkání pro muže, kteří chtějí uchopit život do svých rukou! 13. září 2017, 18–20 hodin / 500 Kč. Místo: Autentico, Kubelíkova 43, Praha - Žižkov. "Uvidět reálně vlastní mámu = uvidět předobraz pro volbu tvých partnerek a vztah k ženám vůbec. Uvidět ji znamená být svobodný pro partnerské vztahy."

Mužská inventura: Zastavení - oddych - inspirace

Zapomněl jsi odpočívat! Přijď dotankovat mezi chlapy... Inventura toho, kde jsi. Prověrka, jestli ses nevychýlil z rovnováhy.

Navaž kvalitní vztah se sebou a ostatní vztahy se napraví. (Sféra)

Zcela původně jsem neměl větší ambici než zachránit sebe. Postavit se na nohy. Prošel jsem si rozvodem, ztrátou rodiny a hlavně dětí. A tak jsem tehdy, v dost hluboké krizi, začal zjišťovat, z jakého jsem těsta. Do cesty se mi dostal i sebepoznávací trénink pro muže - Mužská síla, kde se mimo jiné hledala vize. A tam to na mě vyskočilo. Jenže jsem to oslyšel. Lekl se toho. Nechtěl jsem být guru, jak jsem to tehdy viděl. A tak jsem ještě držel obchodu, který sice byl blízko sebepoznání a duchovnu, ale jakoby v pozadí. A až nezdar tohoto podnikaní, vedle kterého jsem sám tyto mužské tréninky vedl, mě dovolilo skočit do studené vody a naplno se věnovat individuálním konzultacím. /.../

ZMUŽ SE! 40 dní vědomého muže

E-mailový kurz, který Ti pomůže objevit Tvé dary a ujasnit si skutečný smysl Tvého života. Na začátku každé Tvojí cesty je rozhodnutí. Získej inspiraci a impuls pro změnu.

Dávej hranice, jinak klidu nedojdeš

Pokud hranice a vymezování se nevidíš jako problém, většinou to bývá přesně naopak… Téma hranic bývá obzvláště palčivé ve vztahu. Dovolím si tvrdit, že rozhoduje o tom, zda se mi ve vztahu bude dařit. Jestli v něm budu rád. Jde o to, jak umím hranice dát jasně a čitelně. Nastavuji hranice jen pod tlakem? Nechal jsem své hranice zmizet a opustil je?

Žij své mužství

Moje motto: „Pomáhám mužům uvidět jejich pravou realitu. Vedu muže na hranici osobního pohodlí a za ní. Žité mužství má oporu v sobě, tátovi a rodu. Celistvé mužství má ukázněnou mysl a dokáže prožívat. Opravdu velkým pro sebe, své potomky i své blízké budeš... až se vydáš na cestu za životní vizi!"

Párové štěstí a jak na ně

Není snadné psát o něčem, co možná ani neexistuje… Je to jako Yetti. Mnozí o něm mluví, někteří věří, že existuje, ale nikdo to dosud nedokázal. Jak být šťastný v páru, ve vztahu či manželství? Neexistuje žádný zaručený tip ani zlatá pravidla. Jde o každodenní nasazení a touhu vztah nejen mít, ale i udržet…

Jak se vzájemně podpořit v páru

Jde o hodně. Protože nemůžete dávat to, co sami nemáte, je třeba nejprve podpořit sebe. To, co chci, požaduji od partnera, musím dávat v prvé řadě sobě. Motivace je veliká. Můžete společně růst a objevit potenciál partnerství. A nechat naplno rozhořet své mužství a vykvést své ženství.

Zdravá komunikace ve vztahu

Znáte to, něco partnerovi říkáte a on slyší něco zcela jiného, nebo se zdá, že neposlouchá vůbec a ignoruje vás. Pak to často vypadá, že partner slyší jen to, co chce. Ve skutečnosti však mluvíte každý jinou řečí. Tmel partnerství je „nechat se“. Umět se opřít o partnera nehledě na kvality a schopnosti, kterými vládnu. Spory a rozepře se objeví v každém vztahu, ale jde o to umět spor urovnat. Nejde o trest, ale obnovu poměrů. Nejde o spravedlnost, ale o emoční rovnováhu, vyrovnání a nalezení společné řeči.